Kullanıcı Sözleşmesi
İşbu Kullanıcı Sözleşmesi, OM Projesi kapsamında Open Money Teknoloji ve Yatırım Anonim Şirketi ("Şirket")'ne ait (MERSİS No: 0644078523800001) omlira.com isimli web adresi tarafından kullanıcılarının, Şirket proje ve ürünlerinin kullanıcılar tarafından hangi koşullarda nasıl kullanılabileceğini, kullanıcıların hak ve sorumluluklarını belirtmek için hazırlanmıştır.

omlira.com web adresi üzerinden sunulan tüm hizmetler kayıt olan veya olmayan kullanıcının kendine özeldir. omlira.com üzerinde sunulan hizmetler, haklar ve ödüller hiçbir şekilde başka bir kullanıcı veya 3. partiye devredilemez, kullandırtılamaz, hediye edilemez.

omlira.com üzerinde doldurulacak herhangi bir form ve/veya e-posta üzerinde yapılacak herhangi bir bilgi paylaşımında kullanıcı doğru bilgi vereceğini taahhüt eder. Herhangi bir şekilde hatalı bilgi paylaşımından doğabilecek yasal sorumluluklar tamamen kulllanıcıya aittir. Kullanıcılar telefon numarası, e-posta adresi, isim soyisim gibi kişisel verileri paylaşırken farklı kişilere ait bilgileri bu kişilerin izni olmaksızın omlira.com ile paylaşamaz. Bu bilgilerin paylaşışması durumunda sorumluluk bilgiyi paylaşan kullanıcıya aittir.

omlira.com Ethereum tabanlı, ERC-20 uyumlu bir kripto para olan Omlira (OML) ile ilgili bilgilendirmenin yapılması, Omlira dağıtım, ön satış ve satış süreçlerinde kullanıcılara ait bilgilerin toplanması ve bu süreçlerin yönetilmesi amacıyla hizmet etmektedir. Web sitemiz (omlira.com) üzerinde verilen bilgiler önceden habervermeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir veya yayından kaldırılabilir.

omlira.com üzerinden sistemimize kayıt olmuş veya olmamış hiçbir kullanıcı omlira.com veya omlira.com yöneticilerinden / sahiplerinden veya Şirket çalışanlarından veya Omlira ekibinden (omlira.com adresinde belirtilmiştir) herhangi bir maddi veya manevi istekte bulunamaz.

Şirket hiçbir koşulda kullanıcılarından karşılıksız para veya bilgi talep etmez, kullanıcıların bilgilerini herhangi bir maddi gelir karşılığı 3. parti kuruluşlar ile paylaşmaz. Kişisel verilere dair usul ve esaslar KVKK aydınlatma metninde belirtilmiştir.

omlira.com üzerinde Türkçe olarak sunulan hizmetler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye Cumhuriyeti resmi oturma iznini taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Farklı bir ülkenin vatandaşı olan ya da resmi oturma izni olmayan kullanıcıların omlira.com'un Türkçe olarak sunduğu hizmetleri kullanmaları yasaktır. Bu kullanıcıların omlira.com'u Türkçe olarak kullanmasından dolayı oluşabilecek herhangi bir maddi veya manevi sorundan omlira.com sorumlu değildir.

omlira.com üzerinden karşılıksız olarak dağıtılacak olan airdrop veya referans ödülleri önceden haber vermeksizin değiştirilebilir veya iptal edilebilir. Omlira karşılıksız verilecek olan ödüllere dair kuralları önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Omlira hiçbir şartla ücretsiz dağıtacağı ödüllerden maddi veya manevi bir ödeme talep edemez.

omlira.com ve/veya Şirket ile ilişkili diğer alan adları ve/veya sunucular üzerinde herhangi bir amaç ile izinsiz inceleme yapmak, güvenlik açığı bulmaya çalışmak, kullanıcılara ait bilgilere erişim sağlamaya çalışmak, sisteme ait şifre veya diğer bilgileri kaba kuvvet (brute-force) veya diğer siber saldırı teknikleri ile elde etmeye çalışmak kesinlikle yasaktır.

Yukarıda belirtilen kural veya kuralların çiğnenmesinden dolayı oluşabilecek yasal yükümlülük bu kuralı veya kuralları çiğneyen kullanıcının kendisine aittir. Herhangi bir sorundan dolayı oluşacak zararın tazmini ve yasal hükümlerin yerine getirilmesinde başvurulacak yetkili mercii Ankara mahkemeleri olacaktır.

Şirket önceden habervermeksizin kullanıcı sözleşmesine ekleme, çıkartma, sözleşmede değişiklik yapma haklarına sahiptir. omlira.com web adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
Telegram Canlı Destek