Hakkımızda
Kaliteli, yenilikçi, farklı ürünler yaratarak ekosistemin en güvenilir kripto varlığı olmak ve blokzincir tabanlı çözümleri kurumlar ve işletmeler ile buluşturarak denetimi üretime dönüştürmek vizyonu ile çıktığımız yolda, doğru ihtiyaçları belirleyip doğru çözüm üretme felsefesi ile, blokzincir tabanlı ürünler üreterek ekosisteme katkı sağlıyoruz.

Omlira ve Open Money olarak yalnızca çözümler sunmakla da kalmıyor, blokzincir farkındalığı yaratarak sektörün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları da yetiştiriyoruz.

Open Money, blokzincir teknolojisi ve Omlira’dan güç alarak kişiler ve kurumlar için güvenilebilir blokzincir çözümleri sunar. 2025 yılı itibariyle dijital dönüşüm süreciyle birlikte birçok firmanın siber güvenlik sorunlarını çözebilmek ve şeffaflığı sağlayabilmek için geleneksel veritabanları yerine blokzincir tabanlı çözümlere geçeceğini tahmin ediyoruz.

Denetlenebilir ve güvenli dağıtık sistemlerin geleceğin en önemli teknolojilerinden biri olacağını biliyor ve geleceğe öncü olabilme motivasyonu ile çalışıyoruz. Blokzincir teknolojisi; karşılıklı güvene duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır ve verilerin denetlenebilir ve güvenli bir şekilde kaydının tutulabilmesine imkan tanır. Bu sayede işletmeler denetim yerine üretime daha fazla vakit ayırabilir.
Telegram Canlı Destek